KONST / Litografier / Färglitografi 13152067
nr 1315 2067
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 297/300. Motivet: 43x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 mars 2020
kl 18:52:34
7/3 11:33:40
23 mar
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg